Tkanina w domu – must have!

Witam,
nazywam się Magda. Od dziecka mam słabość do pięknych tkanin… nie wyobrażam sobie bez nich życia!

Tkanina jest moim cichym towarzyszem dnia codziennego (choć bywa też i gwiazdą!). Mam szczęście, bo moja praca daje mi radość – radość tworzenia. Uwielbiam ten proces, gdy w mojej pracowni tkanina ewoluuje, przyjmując różne formy i funkcje.

Tkanina to dla mnie przede wszystkim (od)czucie! Jej faktura, ciężar, splot, kolor, a także rodzaj włókna i deseń zapewniają dodatkowy efekt, który dodaje głębi pomieszczeniu i podkreśla jego charakter. Czy wyobrażasz sobie, jak ożyje wnętrze o szarobrązowych ścianach, z dębową podłogą i jasną tapicerką, jeśli dodasz lniane zasłony, wełniane narzuty, jedwabne poduszki, a na obicie mebli wybierzesz miękką tkaninę szenilową? Od razu robi się we wnętrzu bardziej interesująco, przytulniej i przyjemniej, prawda? Tkanina jest wspaniałym kluczem do wizualnej atrakcyjności wnętrza.

Chciałabym, aby ten blog stał się dla Ciebie przydatnym poradnikiem, który podpowie jak ciekawie zaaranżować okna i dom tkaniną. Czasem pochwalę się tu moją pracą, czasem napiszę jakąś opinię popartą wiedzą i moim doświadczeniem, a czasem pokażę Ci inspirujące mnie zdjęcia.

Kończąc mój powitalny, krótki wpis pozostaję z nadzieją, że materia Cię zauroczy i zostaniesz tu na dłużej!

Pozdrawiam.
Magda

Share This:

Written By
More from zarzecka

FIRANY

Firany nie zatrzymują nawet najlżejszego powiewu wiatru, nie blokują porannego światła, ani...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *