Tkanina w domu – must have!

Witam,
nazywam się Magda. Od dziecka mam słabość do pięknych tkanin… nie wyobrażam sobie bez nich życia!

Tkanina jest moim cichym towarzyszem dnia codziennego (choć bywa też i gwiazdą!). Mam szczęście, bo moja praca daje mi radość – radość tworzenia. Uwielbiam ten proces, gdy w mojej pracowni tkanina ewoluuje, przyjmując różne formy i funkcje.

Tkanina to dla mnie przede wszystkim (od)czucie! Jej faktura, ciężar, splot, kolor, a także rodzaj włókna i deseń zapewniają dodatkowy efekt, który dodaje głębi pomieszczeniu i podkreśla jego charakter. Czy wyobrażasz sobie, jak ożyje wnętrze o szarobrązowych ścianach, z dębową podłogą i jasną tapicerką, jeśli dodasz lniane zasłony, wełniane narzuty, jedwabne poduszki, a na obicie mebli wybierzesz miękką tkaninę szenilową? Od razu robi się we wnętrzu bardziej interesująco, przytulniej i przyjemniej, prawda? Tkanina jest wspaniałym kluczem do wizualnej atrakcyjności wnętrza.

Chciałabym, aby ten blog stał się dla Ciebie przydatnym poradnikiem, który podpowie jak ciekawie zaaranżować okna i dom tkaniną. Czasem pochwalę się tu moją pracą, czasem napiszę jakąś opinię popartą wiedzą i moim doświadczeniem, a czasem pokażę Ci inspirujące mnie zdjęcia.

Kończąc mój powitalny, krótki wpis pozostaję z nadzieją, że materia Cię zauroczy i zostaniesz tu na dłużej!

Pozdrawiam.
Magda

Share This:

Written By
More from zarzecka

Dekoracja okna – 5 powodów, dla których NIE warto zawracać sobie nią głowy!

Tych pięć argumentów sformułowałam oczywiście przekornie…ale z drugiej strony naprawdę zdarzało mi...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *