OFERTA

Od 2005 roku działa nasza autorska pracownia ZARZECKA oferująca kompleksowe usługi: doradztwo, pomiary, wykonanie, montaż, prasowanie i upinanie dekoracji, także po praniu
w zakresie aranżacji okien: firany, zasłony, rolety, panele, żaluzje, plisy, shuttersy (drewniane okiennice wewnętrzne)
i wystroju wnętrz tkaniną: napinamy tkaniny na ścianę, wykonujemy abażury do lamp, zagłówki do łóżek, szyjemy narzuty, pledy, poduszki, wałki, obrusy, bieżniki na stół.

Specjalizujemy się w wykonywaniu automatycznych systemów zaciemnienia: elektryczne rolety, zdalnie sterowane żaluzje, karnisze elektryczne z zasłonami tekstylnymi (typu blackout, dimout z atestami trudnopalności Trevira CS, z tkanin poprawiających akustykę pomieszczeń) dla inteligentnego domu: kina domowe, tarasy, ogrody zimowe oraz inteligentnego budynku: sale konferencyjne, aule itp.

MATERIALIZUJEMY WASZE MARZENIA!
Atelier ZARZECKA to pasja tworzenia. Tworzymy z radością, wykorzystujemy do tego naszą wrażliwość, doświadczenie, szeroką znajomość produktów oraz umiejętność wsłuchania się w indywidualne potrzeby ludzi, którzy nam zaufali powierzając to zadanie. Do naszej pracy podchodzimy z sercem i dużym zaangażowaniem, dzięki czemu otrzymują Państwo niepowtarzalne dekoracje i najwyższej jakości wykonanie. Nasze kolekcje tkanin motywują do ciągłego projektowania rzeczy pięknych, o czym będą się mogli Państwo przekonać podejmując z nami współpracę.
Zapraszamy.

Share This: